Referencje

 • Wojciech Ostański Firma Ostański

  Bardzo porządna i profesjonalna firma. Transakcja została przeprowadzona bez żadnych problemów. Przeprowadziłem z firmą Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. swoją pierwszą transakcję z Chinami i na pewno do nich jeszcze wrócę.

  Firma Ostański
 • Paweł Rydzanicz F.H. NATIK

  Mogę dodać że wszystko jest przejrzyste no i oczywiście jest doskonały kontakt!

  F.H. NATIK
 • Urszula Szpunar Neste Polska S.A.

  Pragniemy udzielić referencji firmie Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ulicy Tadeusza Wendy 15. Z usług Morskiej Agencji Gdynia Sp. z o.o., w tym z obsługi spedycyjno-portowej oraz z dokonywania odpraw celnych w naszym imieniu korzystamy od 2005r. Realizację zleceń spedycyjnych wykonywanych przez Morską Agencję Gdynia Sp. z o.o. charakteryzuje profesjonalizm, zaangażowanie i fachowa wiedza pracowników, a także wieloletnie doświadczenie firmy Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. na polskim rynku spedycyjnym. Polecamy firmę Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. jako partnera godnego polecenia, który w sposób rzetelny traktuje swoje zobowiązania wobec klienta.

  Neste Polska S.A.
 • Grzegorz Kaleński MASPEX-GMW

  Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. współpracuje z Grupą Maspex od ponad 3 lat. Przez ten okres Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. wykazała się dużym doświadczeniem w zakresie organizacji transportu morskiego oraz pomocy przy odprawach celnych importowych oraz exportowych. Pani Katarzyna Siezieniewska wraz ze swoim zespołem jest osobą otwartą i komunikatywną, która sumiennie wykonuje powierzone zlecenia dostosowując się elastycznie do terminowych i lokalizacyjnych potrzeb Klienta. Jako zleceniodawca jesteśmy w pełni zadowoleni z usług Morskiej Agencji Gdynia Sp. z o.o. i oceniamy ją jako solidnego i rzetelnego usługodawcę.

  MASPEX-GMW
 • Michalina Ślebioda Fabicholz s.c.

  Co do obsługi naprawę nie mam zastrzeżeń, kontakt zawsze miły, szybki, pytania nie "wiszą" bez odpowiedzi, każdy pracownik z Państwa firmy kompetentnie udziela informacji. Sam kalkulator też jest w porządku, wiadomo, że aby poznać szczegóły oferty trzeba zapytać i doprecyzować kilka zmiennych, ale sama oferta od Pana przejrzysta, mam nadzieję, że nie zaskoczą nas dodatkowe koszty jak już kontener będzie w Gdyni:)

  Fabicholz s.c.
 • Jan Tyrała Firma Bradas

  Bradas Adam i Jan Tyrała od dwóch lat współpracuje z Morską Agencją Gdynia Sp. z o.o. (MAG) w zakresie transportu kontenerowego i drobnicowego w serwisie morskim i drogowym. Firma zrealizowała dla nas wszystkie przesyłki w terminie, elastycznie reagując na wszelkie problemy. Rzetelny, kompetentny i profesjonalny personel firmy MAG zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług. Dodatkowym atutem jest dobra komunikacja i merytoryczne doradztwo. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy Morską Agencją Gdynia Sp. z o.o. (MAG) jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera.

  Firma Bradas

Masz pytania? Skontatuj się z nami!